شبكه دانش بنيان ايران شبكه دانش بنيان ايران .

شبكه دانش بنيان ايران

جرثقيل هاي تلسكوپي 55 تن

جرثقيل هاي فوق سنگين 
متخصصين يك شركت دانش بنيان تونسته اند با روش مهندسي معكوس، يك جرثقيل موبايل تلسكوپي 55 تن بسازند. صنايع ماشين سازي به عنوان يكي از صنايع زير بنايي، جز مقياس هاي پيشرفت و توسعه صنعت و توليد در هر كشوري به حساب مي آيد كه سطح آن، نشانگر سطح تكنولوژي و فناوري صنايع آن كشور مي باشد. عدم هزينه در بخش تحقيقات، سنتي بودن و ضعف تكنولوژي، عدم دسترسي به قطعات با كيفيت و ضعف در رقابت پذيري از جمله نقاط ضعف فراوان كشور در اين زمينه مي باشند. وجود ماشين آلات پيشرفته با قابليت بالا، اين امكان را به وجود مي‌ آورد كه محصولات با نيروي كار كمتر، سرعت بيشتر و كيفيت به مراتب بالاتري توليد شود و زمينه رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي براي توليدكنندگان مهيا شود.

سمايي، مدير طرح و توسعه اين شركت در خصوص شكل گيري اين شركت مي گويد: ((شركت ما در سال ۸۷ و با همراهي جمعي از دانشجويان برتر تأسيس شد. زمينه فعاليت شركت صنعت انديشه مدار، ساخت ماشين آلات صنعتي و معدني در حوزه حمل و جابه جايي مواد (Material Handling) است و در همين رابطه، مهمترين محصول ما «جرثقيل موبايل تلسكوپي ۵۵ تن» است كه به روش مهندسي معكوس طراحي و ساخته شده است. ما از طريق اين محصول موفق شديم در سال ۹۷ گواهي دانش بنيان درحوزه ماشين آلات صنعتي پيشرفته را از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري دريافت كنيم.))

 

 

 
جرثقيل هاي موبايل تلسكوپي فوق سنگين
مدير طرح و توسعه شركت صنعت انديشه مدار درباره ويژگي ها و قابليت هاي اين جرثقيل مي گويد: ((اين محصول اولين بار به سفارش شركت سنگ آهن مركزي بافق يزد طراحي و ساخته شد و در حال حاضر نيز هم چنان در سايت اين شركت مشغول به‌كار است. خط‌ توليد اين محصول در حال تجهيز و راه اندازي است و اميدواريم در سال جاري با تجاري سازي اين مدل از جرثقيل، در سال اول حداقل ۱۰ دستگاه از آن را توليد كنيم.))

او در ادامه مي‌گويد: ((به غير از موتور، گيربكس و شيرآلات هيدروليكي اين جرثقيل، بالغ بر ۳۰ هزار قطعه و مجموعه ديگر در بخش هاي خودرو كشنده، شاسي، سيستم تعليق، دكل هاي تلسكوپي، سيستم برقي هوشمند، كابين ها، جك هاي هيدروليك و … در داخل كشور و به‌دست متخصصان ما در شركت صنعت انديشه مدار طراحي و ساخته شده اند. جرثقيلي با اين تناژ تا به حال در كشور توليد نشده بود و درواقع محصول ما اولين و تنها جرثقيل موبايل تلسكوپي ۵۵ تن ساخت ايران است.))

سمايي درباره ساير ويژگي هاي اختصاصي جرثقيل ۵۵ تن، اين‌گونه توضيح مي دهد: ((جرثقيل ها از دو بخش تشكيل مي شوند: كشنده (خودرو) و عرشه؛ علاوه بر تناژ بالا، يكي ديگر از ويژگي هاي منحصر به فرد جرثقيل توليدي ما، اين است كه هر دو بخش كشنده و عرشه را بومي سازي كرده ايم و كاملا در داخل كشور توليد مي شوند. با اطمينان مي توانم بگويم براي اولين بار است كه يك توليدكننده داخلي موفق به ساخت بخش كشنده جرثقيل مي شود؛ در مورد عرشه نيز تاكنون توليدكننده اي توانايي ساخت عرشه با اين ظرفيت را نداشته است.))


برچسب: اقتصاد دانش بنيان، جرثقيل هاي تلسكوپي، جرثقيل هاي فوق سنگين، جهش توليد، دانش بنيان، شركت دانش بنيان، شركت هاي دانش بنيان، ماشين سازي، محصول دانش بنيان، معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۲:۰۷ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)

اقتصاد شركت هاي دانش بنيان

توسعه كسب و كار دانش بنيان
رشد و توسعه كسب و كار هاي دانش بنيان، فوايد و مزاياي فراواني براي اقتصاد كشور و افزايش و رونق توليد دارد؛ اما رهايي و عدم وابستگي اقتصادي كشور به فروش نفت را مي توان يكي از مهم ترين آثار آن دانست.

رئيس مركز توسعه فناوري هاي راهبردي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري گفت: با روند رو به رشد كسب و كارهاي دانش بنيان اكنون كشورمان در حال گذر از اقتصاد خرد به كلان و عبور از اقتصاد تك محصولي نفتي به اقتصاد دانش بنيان است.

همچنين اشتغال زايي و كمك به حل معضل و بحران بيكاري در كشورمان، ديگر مزيت مهم رشد و گسترش كسب و كارهاي دانش بنيان است. البته بايد به مشكلات و موانع پيشروي توسعه و پيشرفت اين كسب و كارها نيز نگاه ويژه اي كرد و چاره انديشي هاي لازم  در اين مورد انجام شود. 

اسماعيل قادري فر  در حاشيه بازديد از پارك علم و فناوري خراسان افزود: در حال حاضر شمار شركت هاي دانش بنيان كشور از مرز پنج هزار و ۷۰۰  شركت عبور كرده و شركت هاي استارتاپي و نوبنياد به هفت هزار مورد رسيده است كه در مجموع جمعيتي معادل ۳۰۰ هزار نفر در اين مجموعه هاي فن محور مشغول به كار هستند.

وي ادامه داد: فعاليت پارك هاي علم و فناوري اين نويد را به جمهوري اسلامي ايران مي دهد كه به قدرت برتر فناوري در منطقه دست يابد ضمن آن كه ايران اكنون در صنايع نانو، فناوري فضايي، پزشكي و ساير حوزه هاي مرتبط با دانش پيشرفته رتبه خوبي در سطح جهان دارد.

رئيس مركز توسعه فناوري هاي راهبردي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري مشكلات پيش روي شركت هاي دانش بنيان را سه دسته دانست و گفت: يك مساله مهم بازارسازي براي محصولات فناورانه است كه بايد دستگاه هاي اجرايي و حاكميتي مانند وزارت صنعت، موضوع منع واردات يا افزايش تعرفه توليدات مشابه داخل را بيش از پيش در دستور كار قرار دهند تا از ظرفيت توليدات مجموعه هاي فناور داخلي استفاده شود.

 

تسهيلات موسسات دانش بنيان
قادري فر افزود: نظام تامين مالي فناوري نيز موضوع مهمي است، اگر چه بانك هاي عامل و صندوق توسعه ملي در سال هاي اخير مبالغ خوبي را در اختيار كسب و كارهاي دانش بنيان قرارداده اند اما همچنان بايد تامين مالي اين شركت ها توسعه پيدا كند.

وي ادامه داد: البته استانداردسازي و تطبيق استاندارد محصولات فناورانه با محصولات توليد خارج و كالاهاي فناوري كه اكنون به كشور وارد مي شوند به عنوان ديگر اولويت فعاليت هاي دانش بنيان بايد مد نظر اين مجموعه ها قرار گيرد تا همه اين موارد از جمله موضوع نظام بيمه اي شركت ها نيز برطرف شود.

رئيس كميسيون آموزش، تحقيقات و فناوري مجلس يازدهم نيز در جمع فعالان شركت هاي دانش بنيان در پارك علم و فناوري خراسان گفت: ايران داراي قابليت هاي مهم توسعه است و يكي از نشريات معتبر علمي غرب در توصيف اين روند گفته است ايران طي ۳۰ سال قبل به اندازه ۳۰۰ سال رشد داشته است.

وي ادامه داد: در خصوص الزام مصرف كنندگان داخلي به تامين محصولات خود از توليدات دانش بنيان و رفع موانع اداري و حمايت از شركت هاي دانش بنيان، اين كميسيون در كنار معاونت علمي و فناوري رئيس جمهور گام هاي مثبتي برداشته و در قالب مصوبات جديد، موضوع رفع موانع فعاليت اين شركت ها را در دستور كار قرار داده است.

حمايت از صنايع دانش بنيان كشور
عضو ديگر كميسيون آموزش مجلس نيز گفت: هدف ما از بازديدهاي اين چنيني رصد ضعف هاي قانوني و عدم اجراي قانون در حمايت از صنايع دانش بنيان است.

حبيب الله دهمرده افزود: از جمله مشكلاتي كه در خصوص فعاليت شركت هاي دانش بنيان وجود دارد رغبت مصرف كننده به استفاده از كالاي توليد خارجي است لذا كاري كه بايد انجام شود اين است كه دستگاه هاي دولتي ملزم به تامين نياز خود از محصولات داخلي شوند.

وي ادامه داد: متاسفانه برخي دولتمردان در اجراي مصوبات ياد شده، قانون را دور مي زنند و با سليقه خود اقدام به واردات غيراصولي مي كنند لذا بايد دستگاه هاي نظارتي در كنار فعاليت نظارتي نمايندگان مجلس براي برخورد با تخلفات وارد عمل شوند.

اين نماينده مجلس گفت: شركت هاي توليدي دانش بنيان نيز بايد محصولات خود را به مصرف كننده بشناسانند تا مصرف كننده بداند نيازش در داخل تامين مي شود.

دهمرده افزود : دولت بايد با صدور بخشنامه هايي دستگاه ها را ملزم به استفاده از توليدات داخل كند و حتي براي تخصيص ارز به بخش خصوصي نيز اين قيد را بگذارد كه تنها در صورت نبود مشابه داخلي اجازه واردات كالايي را خواهند داشت.

زيرساخت هاي تامين انرژي
رئيس پارك علم و فناوري خراسان نيز در اين جمع گفت: اين مجموعه به عنوان يكي از سه پارك فناور كشور تامين كننده نياز صنايع مهم و پيشرفته كشور است و اكنون بسياري از صنايع بزرگ و حساس كشور نيازهاي فناورانه خود را از طريق همكاري با اين مجموعه ها تامين مي كنند.

رضا قنبري افزود: هم اكنون ۳۵۰ شركت دانش بنيان و فناور با چهار هزار و ۹۰۰ نيروي متخصص در پارك علم و فناوري خراسان فعاليت دارند كه ۸۵ درصد آنان داراي مدرك ليسانس به بالا هستند و ده ها نفر از اعضا هيات علمي دانشگاه هاي مشهد نيز در اين شركت ها مشغول به كار شده اند.

وي اضافه كرد: بودجه جاري مجموعه پارك خراسان امسال ۳۳۰ ميليارد ريال است اما به دليل عدم ارائه بودجه عمراني اين مجموعه با مشكلات عديده اي مواجه است.

او ادامه داد: مساله اي براي تامين زمين جهت شركت هاي دانش بنيان جديد نداريم اما تامين زيرساخت ها مانع فعاليت اين شركت هاي تازه تاسيس شده است كه تامين برق يكي از اين موارد است كه نهادهاي خدمات رسان به واسطه معذوريت هاي قانوني از ارائه ظرفيت برق بيشتر به پارك خودداري مي ‌كنند لذا خواستار رسيدگي به اين موضوع از سوي كميسيون آموزش مجلس هستيم.


برچسب: اقتصاد دانش بنيان، پارك علم و فناوري، تسهيلات دانش بنيان، جهش توليد، دانش بنيان، شبكه دانش بنيان ايران، شركت دانش بنيان، شركت هاي خلاق، شركت هاي دانش بنيان، مجلس شوراي اسلامي، مشاوره دانش بنيان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۷:۵۸ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)

كليك به كليك رتبه 1 گوگل را فتح كنيد

جستجو به جستجو رقيب را پايين بكشيد و كليك به كليك گوگل را تسخير كنيد

مجموعه شيك رنك مفتخر است بار ديگر با آغاز ارائه خدمت و سرويس جديد و فوق العاده كارآمد را خدمت شما گراميان رونمايي و معرفي نماييد

اين سرويس عبارت است از :

هدف واقعي سرويس فوق در اين شعار كاملا مشهود است سرويسي جديد و كاملا ايمن كه در واقع نسخه ارتقا و توسعه يافته از سرويس هاي قبلي شيك رنك مي باشد

همانطور كه از نامش پيداست با يك سرويس پيشرفته از جستجوي رقابتي با كليك ارگانيك گوگل روبرو هستيم .
در اين سرويس علاوه بر جستجو و كليك ارگانيك از جايگاه كنوني سايت شما در گوگل و ارتقا ctr و افزايش جايگاه سايت ، فراتر از آن صفحه نتايج بعدي و قبلي سايت كه در واقع رقيب هاي سايت محسوب مي شوند جستجوي رقابتي صورت مي پذيرد .
جستجوي رقابتي به جستجوهاي بدون كليك گفته مي شود كه در صفحه بعد و قبل از نتايج سايت ما در گوگل قرار دارند .
سايتي در جايگاه بالاي گوگل است اما كاربران زيادي پس جستجو بر روي آن كليك نكنند در واقع نرخ كليك و CTR سايت رقيب شما در مقايسه با جايگاه سايت شما كاهش يافته و گوگل با استفاده از الگوريتم RankBrain جايگاه و رتبه سايت رقيب كاسته و سايت شما را بهبود مي دهد.
 
در الگوريتم جديد گوگل بيشتر سايتها بصورت شناور در صفحات بعد و قبل بصورت غير ثابت و پرشي هستند .
بطور كلي دليل اين فرايند اين است كه گوگل با ارتقا و كاهش  يا و جايجايي نتايج خود ، رتبه سايت ها در رده بندي (پرش + افت يا ارتقا ) گوگل واكنش و علاقمندي كاربران جستجو را نسبت به سايت ها را بررسي و رصد و سپس رتبه بندي مي كند . پر واضح است وقتي سايتي در صفحات بعدي يا قبلي گوگل نيز با جستجو و كليك و واكنش مثبت و افزايش نرخ كليك و ارتقا ctr روبرو هست بدون شك در هر بروز رساني و رده بندي جديد گوگل سهمي مجزا كسب خواهد كرد .
 
  • در سرويس جستجوي رقابتي و كليك ارگانيك گوگل دقيقا چه اتفاقي رخ مي دهد ؟
در سرويس جستجوي رقابتي و كليك ارگانيك گوگل مجموعه شيك رنك جستجو رقابتي بدون كليك براي نتايج رقبا و جستجوي با كليك براي نتايج سايت شما در 4 حالت زير رخ مي دهد .
 
 
مطابق تصاوير بالا و به عنوان مثال : سايت شما در جايگاه و صفحه 2 گوگل قرار دارد با اين سرويس شيك رنك علاوه بر جستجو و كليك در همين جايگاه كنوني يعني (حالت اول)
در (حالت دوم) جستجوي رقابتي براي نتايج بعد از جايگاه كنوني سايت شما (صفحه 3 گوگل)
و در (حالت سوم) جستجوي رقابتي براي نتايج قبل از جايگاه كنوني سايت شما (صفحه 1 گوگل)
و در (حالت چهارم) در صورت ورود سايت شما بصورت شناور در صفحه بعد يا قبل باز هم كليك دريافت خواهيد كرد .
 
  • جستجوي رقابتي چگونه انجام مي شود و چه تاثيري بر رتبه سايت در گوگل دارد ؟
جستجوي رقابتي يعني نمايش نتايج 1 صفحه بعد و 1 صفحه قبل نسبت به جايگاه كنوني شما در گوگل بدون اينكه كليكي صورت بگيرد . اين نوع جستجو و نمايش حجم بالايي از نتايج رقبا بدون كليك، به تنهايي باعث افزايش Impressions و كاهش Total Clicks نرخ كليك سايت هاي رقيب ، و شاهد كاهش ctr و رتبه سايت هاي رقيب ، و در نتيجه با افزايش كليك هاي صورت گرفته با افزايش ctr و ارتقا رتبه و جايگاه سايت ما در گوگل خواهيم بود

نكات كليدي:

اين سرويس براي نخستين بار توسط مجموعه شيك رنك در وب ايران طراحي و در دهه سوم فرودين ماه 1400 ارائه گرديده است

سرويس فوق در گروه سئو خاكستري قرار مي گيرد كاملا امن بوده و هيچگونه ريسكي براي هيچ سايتي حتي رقيب ضرري ندارد

اين سرويس با كف قيمتي و 50 درصد تخفيف ارائه گرديده است

اين سرويس براي عموم سايت ها مناسب بوده و براي سايتهاي بسيار بزرگ كه در رقابت شديد با كلمات پر جستجو و پر رقابت در نتايج برتر گوگل (1 و 2 و 3) هستند پيشنهاد مي شود

در اين سرويس جستجوهاي رقابتي به عنوان Impressions فقط براي سايت هاي رقيب ثبت خواهند شد.

براي مشاهده توضيحات كامل اين سرويس اينجا كليك كنيد و براي خريد اين سرويس پيشرفته به لينك زير مراجعه نماييد:
خريد و سفارش جستجوي رقابتي و كليك ارگانيك گوگل

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۲:۰۳ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)

مجموعه هاي دانش بنيان سمنان

سفر معاون علمي و فناوري رئيس جمهوري به سمنان
معاون علمي و فناوري رئيس جمهوري، آقاي دكتر ستاري به ديدار فعالان دانش بنيان و صنعتگران استان سمنان رفتند. اين ملاقات كه در شهرك صنعتي شاهرود انجام شد با شروع به كار مركز شتابدهي نوآوري و تجاري سازي فناوري‌ هاي انرژي زمينه را براي تزريق نوآوري‌ موسسات دانش بنيان به صنايع استان گشود. دكتر ستاري همچنين در ادامه بخش ديگري از زيست‌ بوم نوآوري پارك علم و فناوري استان سمنان را افتتاح كرد.

مركز شتابدهي نوآوري و تجاري سازي فناوري هاي انرژي در شهرك صنعتي شاهرود، با حمايت و كمك يكي از شركت هاي مطرح در زمينه سيم وكابل و انرژي كشور تحت عنوان سيم و كابل مغان به بهره برداري رسيد. ساختمان اين مركز نوآوري در ابعاد 2000 متر مربع، با اعتبار 12 ميليارد توماني بخش خصوصي راه اندازي شده و به طور ميانيگن استقرار 30 هسته فناور در اين مركز ايده هاي نوآورانه خود را به محصول دانش بنيان تبديل مي كنند.

 

 

مركز رشد پورسينا مخصوص شركت ها و واحدهاي نوآور و خلاق استان سمنان است كه زير نظر پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان مشغول به فعاليت مي باشد و زمينه را براي رشد و شتابدهي اين پارك، با سرمايه گذاري 7 ميليارد توماني و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، فراهم مي كند. اين مركز، ميزبان بيش از بيست واحد فناور خواهد بود كه در حوزه هاي كشاورزي، گردشگري، آب و فناوري اطلاعات و ارتباطات و ديجيتال ايده هاي نوآورانه خود را به محصول دانش بنيان تبديل مي كنند. اين مركز رشد در كنار مركز رشد كياني واقع در شهميرزاد به مجموعه هاي دانش بنيان، موسسات خلاق و واحدهاي فناور، خدماتي همچون فضاي كار اشتراكي و حمايت هاي تبديل ايده به نمونه اوليه و محصول را ارائه مي‌ كند.

 

پارك هاي علم و فناوري در سمنان
معاون علمي و فناوري رئيس جمهوري در نشست شوراي اداري استان سمنان گفت: پارك هاي علم و فناوري استاني چه در شاهرود و دانشگاه سمنان رشد نسبتاً خوبي داشته اما نسبت به جايگاه واقعي خود توسعه لازم را نيافته است. با توجه به پتانسيل بالاي نيروي انساني خلاق و دانش آموخته اي كه در اين استان است، مسئوليت جدي و سنگيني براي حمايت بر دوش خود احساس مي كنيم.

رئيس بنياد ملي نخبگان، با تاكيد بر اين كه بايد زيست بوم لازم براي شكوفايي خلاقيت ها و عرض اندام نيروي انساني جوان و خلاق استاني هرچه سريع تر شكل بگيرد افزود: خوشبختانه اين اراده در ميان مسئولان استاني وجود دارد و اين سفر زمينه مناسبي را براي تصميمات راهبردي و اختصاص اعتبارات لازم به بخش‌ هاي مختلف استان سمنان با هدف تسهيل در فرآيند تبديل ايده به محصول و رونق كسب و كارهاي دانش بنيان و خلاق بومي فراهم كرد.

ستاري با اشاره به اجرايي سازي راهبردها و ساز و كارهاي مختلف حمايتي بر اساس يك مدل پويا براي حمايت از اقتصاد دانش بنيان و خلاق گفت: در اين سال ها الگوهاي مختلفي براي حمايت از جوانان دانش آموخته و رونق كسب و كارهاي دانش بنيان و خلاق آنان پياده سازي شد كه حمايت از ايجاد مراكز نوآوري، مراكز رشد و شتابدهنده‌ها تنها بخشي از اين راهبردها است. كارخانه هاي نوآوري ادبيات جديدي را به اقتصاد كشور وارد كردند و در حال توسعه اين الگو هستيم.

گسترش زيست بوم نوآوري
معاون علمي و فناوري رئيس جمهوري، حمايت از نقش آفريني سرمايه گذاران بخش خصوصي را شكل ديگري از ساز و كارهاي تسهيل گري و حمايتي در راستاي رونق زيست بوم نوآوري و تحقق اقتصاد دانش بنيان برشمرد و بيان كرد: به هر ميزان كه بتوانيم زمينه را براي حضور سرمايه گذاران بخش خصوصي به ويژه در حوزه هايي كه مزيت ذاتي استان هستند، فراهم مي كنيم تا فعاليت شتابدهنده هاي بخش خصوصي پررنگ شود. در اين صورت در ايجاد اشتغال، خلق ارزش افزوده ضمن جلوگيري از خام فروشي توفيق خواهيم داشت.

در ادامه سفر معاون علمي و فناوري رئيس جمهوري به استان سمنان، مركز نوآوري دانشگاه سمنان با محوريت تقويت ايده هاي حوزه فناوري و ميزباني شركت هاي دانش بنيان و خلاق به بهره برداري رسيد.

اين مركز نوآوري در دل دانشگاه سمنان، ميزبان 20 هسته نوآور است و با برگزاري رويدادها و ارائه خدمات شتابدهي هدف توسعه توليدات حوزه فناوري و استفاده از ظرفيت هاي سرمايه گذاري در آن ها كه به اشتغال جوانان منجر مي شود، در دستور كار خود قرار داده است.

همچنين با حضور ستاري در دانشگاه دامغان، آزمايشگاه ميكروسكوپ الكتروني روبشي اين دانشگاه گشايش يافت تا پژوهشگران، دانشگاهيان و فعالان فناور براي توسعه و تست محصول، انجام پژوهش هاي كاربردي و فناورانه از تجهيزات آزمايشگاهي ايران ساخت و دانش فني بومي بهره مند شوند. وي ضمن بازديد از آزمايشگاه مركزي دانشگاه دامغان كه از تجهيزات آزمايشگاهي ايران ساخت بهره مي برد، با فعالان فناور مستقر در اين دانشگاه گفتگو و از دستاوردهايشان بازديد كرد.


برچسب: #استارتااقتصاد دانش بنيان، پارك علم و فناوري، تسهيلات دانش بنيان، جهش توليد، دانش بنيان، شبكه دانش بنيان ايران، شركت دانش بنيان، شركت، هاي خلاق، شركت هاي دانش بنيان، مشاوره دانش بنيان، نوآوري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۰:۴۹ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)

معرفي 5 ابزار كاربردي مورد نياز وبمستران

دسترسي سريع به فهرست مطالب
 

پنل پيامك

سامانه پيام كوته يا پنل اس ام اس يكي از ابزارهاي مفيد و راحت ترين، بهترين و با صرفه ترين راه براي مديريت ارسال و دريافت انبوهي از پيامك ها در راستاي اهداف اقتصادي، سياسي، فرهنگي و عمومي براي شما مي باشد.
كمترين تعرفه در ارسال پيامك را با مجموعه شيك رنك تجربه كنيد
شيك رنك ارائه دهنده آني پنل هاي كاربري و نمايندگي ارسال پيامك با كمترين نرخ ممكن در ارسال از خطوط رند كشوري با امكانات كامل و قابليت هاي نامحدود و تحويل آني پنل بلافاصله پس از پرداخت
 
ديگر امكانات پنل پيامكي:
اضافه كردن شماره
اضافه كردن دفترچه
ارسال منطقه اي كشوري
ارسال منطقه اي ليست سفيد
ارسال مشاغل
ارسال مشاغل به تفكيك استان
ارسال از فايل متني و اكسل
ارسال از بانك شماره
ارسال پيامك تكي
ارسال دكل BTS
ايرانسل منطقه اي
ارسال نظير به نظير
ارسال كلمات كليدي
ارسال از روي نقشه
ارسال ايميل
ارسال پيام صوتي
پاسخگوي خودكار
مسابقه
نظر سنجي
سيستم ايميل
منشي عضويت
اخطاريه
تبريكات
اقساط
هدايا
نوبت دهي
صندوق انتقادات و پيشنهادات
كد خوان
ارسال پيامك انبوه
ارسال تدريجي
ارسال منطقه اي كشوري
ارسال بر اساس كد پستي
ارسال محله اي
ارسال بر اساس رده سني و جنسيت
همراه اول با تقسيمات كشوري
ارسال پترن
ليست سياه
امكان ارسال از موبايل
پشتيباني
ارائه خدمات وبسرويس
دانلود رايگان از آزمايشگاه افزونه
راهنماي استفاده از تمام خدمات
خط اختصاصي
خط اختصاصي هديه5000 
خط خدماتي عمومي
امكان خريد خط اختصاصي
برگشت وجه خودكار از پيامك هاي مسدود شده
تعرفه دريافت پيامك رايگان
ساير امكانات و قابليت نامحدود
 

نمايندگي فروش پنل پيامك

در​ پنل نمايندگي پيام كوتاه علاوه بر ارسال و دريافت پيامك و قابليت هاي نامحدود پنل كاربري امكان كسب درآمد از نمايندگي فروش پنل كاربري پيامك، شارژ پيامك و همچنين فروش خطوط پيامكي به كاربران زيرمجموعه خود را دارد.
شخص يا شركتي كه پنل نمايندگي پيامك تهيه مي كند، مي تواند پنل نمايندگي با دسترسي هاي مانند پنل خود تعريف كند و از فروش پنل نمايندگي و فعاليت زيرمجموعه ها كسب درآمد كند. در نمايندگي پنل پيامك ، نماينده قابليت تعيين بسته (تعرفه، امكانات، نمايندگي يا كاربري و …) بصورت نامحدود با دسترسي و قيمت هاي متفاوت نيز دارد.
كسب درآمد از پنل هاي نمايندگي ارسال پيامك (IPpanel) مجموعه شيك رنك با كمترين تعرفه ارسال در بين تمامي پنل هاي نمايندگي پيامك در كشور با امكانات كامل با قابليت هاي نامحدود و تحويل آني پنل بلافاصله پس از پرداخت *** ( براي مشاهده قابليت هاي سامانه پيام كوتاه با مراجعه به آدرس sms.chicrank.com و استفاده از نام كاربري و كلمه عبور demo نسخه آزمايشي پنل را مشاهده نماييد. )
 

بك لينك با كيفيت

اگر در مورد خريد بك لينك اطلاعي نداريد بايد به شما بگوييم كه يكي از روش هاي بهبود رتبه ي سئوي وب سايت است، در واقع لينك و انكر تكست سايت شما در وب سايت ها، وبلاگ ها و فرومهاي ديگر ثبت مي شود و عموما اين كار بايد در تعداد بالا انجام شود؛ در غير اين صورت بهبود وضعيت وب سايت شما در گوگل و رتبه بندي هاي ديگر مانند الكسا سخت تر خواهد شد.
 
برخي سيستم ها اقدام به فروش بك لينك مي كنند اما قوانين سئو را رعايت نكرده و وب سايت آن ها پس از مدتي پنالتي و از نتايج گوگل حذف مي شود؛ در اين باره بايد بگوييم كه اگر اين كار را به شركتي مطمئن بسپاريد بهتر است. زيرا آن ها وقت و هزينه ي شما را يك شبه به باد نمي دهند.
 
هر چه تعداد بك لينك از وب سايت هاي با رتبه ي الكساي خوب بهتر باشد قطعا سايت شما رشد بيشتري خواهد داشت و اين رشد مانا تر خواهد بود.
 
 
قطعا هر چه تعداد بك لينك هايي كه ثبت مي شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتي ناگهاني حذف نشوند مي تواند تاثيرات بهتري روي وب سايت شما داشته باشد. پيشنهاد مي شود ابتدا به خريد هاي محدود اين كار را تست كنيد.
 
بك لينك ها را با فاصله زماني و جداگانه خريداري كنيد. پيشنهادهايي مانند “تبليغات در 10 سايت با پيج رنك 2 و 3” انتخاب مناسبي نيستند.
 
ضمن اين كه شما مي توانيد بك لينك ها را در صفحه هاي خاص و پربازديد يك وب سايت سفارش دهيد تا تاثيرش بر ربات ها و موتور هاي ايندكس گوگل بهتر باشد.
 
در اين ميان بك لينك هاي رايگان هستند كه در دايركتوري ها ثبت مي شوند، اين بك لينك ها ارزش زيادي ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نكنيد.
 
 

رپورتاژ آگهي PBN

 
رپرتاژ آگهي يكي از روش هاي بهبود رتبه سئو در دنياي وب سايت ها است، دستور كار به اين صورت است كه وب سايت شما نياز به لينك هايي از سايت هاي ارزشمند، معتبر و قديمي خواهد داشت.
 
يعني متن هاي قابل كليكي كه وقتي كاربر روي آن ها كليك مي كند وارد صفحه اصلي وب سايت شما و يا لينكي از آن خواهد شد، ضمن اين كه اگر فكر مي كنيد اين روش به سئوي شما آسيب ميزند و نوعي تقلب است بايد بگوييم كه سخت در اشتباه هستيد.
 
در اين موارد وقتي نويسنده ي وب سايت متن و پستي را منتشر مي كند به معرفي تمام خدمات وب سايت شما خواهد پرداخت و بر اساس اين روش لينك هايي به وب سايت شما خواهد داد.
 
روشي كه توضيح داده شد باعث مي شود كه بك لينك هايي غيرمستقيم و البته قدرتمند به وب سايت شما ايجاد شود و قطعا مي تواند سئوي سايت شما را در مدت زمان نسبتا كوتاهي دگرگون كند.
 
نكاتي درباره خريد تبليغات رپورتاژ
 
اولين موردي كه در مورد خريد رپورتاژ اهميت دارد، وب سايت مورد نظر مي باشد. بهتر است اگر مي خواهيد براي اولين بار خريد رپورتاژ را تجربه كنيد از سرويس هاي آنلاين كه در قبال سئو به شما خدمات مي دهند اين كار را انجام دهيد.
 
آن ها متني را براي شما آماده كرده و سپس بر روي وب سايت هاي مختلف منتشر مي كنند. گاه نيز بهتر است سايت هاي برتر و رتبه ي 3 رقمي الكسا و پايين تر را براي خريد بك لينك انتخاب كنيد.
 
هر چه رتبه بندي و سن سايت بهتر و بالاتر باشد قطعا تاثيرات بيشتري مشاهده خواهيد كرد.
 
تهيه متن مناسب رپورتاژ شما
 
هر چه از متن رپورتاژ اختصاصي و بهتري استفاده كنيد هم مخاطبان بيشتري را جذب مي كنيد و هم وب سايت شما بهتر به ديگران معرفي مي شود، مي دانيم كه گوگل نيز دشمن محتواي تكراري است و تا حدي كه مي توانيد متن رپورتاژ خود را به صورت ناب انتخاب كنيد و سعي كنيد از ابتدا خودتان بنويسيد و يا از شركت هاي سئو بخواهيد رپورتاژي مناسب و هماهنگ با سئو براي شما ايجاد كنند.
 
امروزه نيز بعد ديگري از رپرتاژ را در فضاي اينترنت مشاهده مي‌كنيم به گونه اي كه يك مقاله در قالب يك پست عادي به يك سايت اضافه مي‌شود كه درحالت عادي يك مطلب معمولي يا خبري است.
 
چه تعداد رپورتاژ نياز داريم؟
 
بهتر است تعداد رپورتاژ هاي وب سايت خود را به صورت مرحله اي افزايش دهيد، از تعداد كم شروع كنيد و بعد از مدتي آن را بيش از پيش كنيد، ضمن اين كه وب سايت ها بهتر است ارتباط موضوعي مناسبي با سايت شما داشته باشند و يا در دسته بندي مربوط به وب سايت شما مطلب رپورتاژ را منتشر كنند.
 
رپرتاژ آگهي در اصل مقاله اي است كه شما در رسانه‌هاي مختلف آن را منتشر مي‌كنيد. به‌طور حتم در يك مقاله فرصت و مجال بسياري براي داستان گويي، معرفي برند، ايجاد نياز در مخاطب و... داريد. بهتر است آن را به صورت حرفه اي بنويسيد.
 

كوتاه كننده لينك

 
براي كوتاه كردن لينك هاي طولاني سايت خود مي توانيد از سرويس كوتاه كننده لينك مانند سايت "9an.ir" استفاده كرده و لينك كوتاه دائمي خود را ايجاد كنيد .
لينك هاي كوتاه شده بلافاصله در گوگل ايندكس و نمايش داده مي شود و به بيشتر بيشتر ديده شدن لينك و محصولات شما كمك مي كند .
 
كوتاه كننده لينك نهان، مخفف (نه آن) يك هدايت كننده رايگان لينك به سايت مقصد است و كوتاه كننده لينك ها و آدرس هاي بزرگ و طولاني است.
 
مزاياي استفاده از سرويس كوتاه كننده لينك نهان:
1- لينك هاي كوتاه شده بصورت دائمي قابل استفاده مي باشند.
2- بدون نياز به ثبت نام لينك هاي طولاني خود را كوتاه كنيد.
3- در سايت ما هيچ پرداختي صورت نمي گيرد و همه خدمات كاملا رايگان است.
4- نگران فراموش كردن لينك هاي كوتاه شده تان نباشيد با درخواست مجدد سيستم ما با استفاده از سابقه كوكي ها مجدد لينك هاي دائمي و قبلي شما را شناسايي مي كند .
5-امكانات نامحدود و كاملا رايگان - لينك‌هاي دائمي - تولد رسمي كد RQ - نمايش آنلاين بازديد لينك - نمايش لينك هاي محبوب - بدون ‌نياز به ثبت‌نام - عدم نمايش تبليغات مزاحم - نمايش پيش نمايش لينك قبل از هدايت - ثانيه شمار هدايت به لينك مقصد - پشتيباني 24 ساعته و..


اين متن يك رپورتاژ تبليغاتي بوده و مرتبطي با اين وبلاگ ندارد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۳:۴۵ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)

شركت هاي دانش بنيان حوزه نانو

محصولات حوزه نانو 
يكي از حوزه هاي فناورانه اي كه به همت و سخت كوشي شركت هاي دانش بنيان و البته به همراه حمايت ها و كمك هاي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در ميان كشور هاي قدرتمند دنيا در اين حوزه قد علم كند، حوزه نانو فناوري است. طبق اعلام ستاد توسعه فناوري نانو، تاكنون هفتصد و پنجاه نوع از محصولات نانو در كشور به توليد رسيده است. علت توسعه و گسترش فناوري هاي پيشرفته نانو و رسيدن به جايگاه و رتبه هاي كشوران توانمند اين حوزه، توليد همين محصولات و تجهيزات و ورود آنها به صنايع داخلي مي باشد. 

همچنين شركت هاي دانش بنيان و خلاق دست به كار توليد محصولات دانش بنيان و فناور اين حوزه زدند و توانستند بخش قابل توجهي از نياز جامعه به محصولات مبتني بر فناوري نانو را تأمين كنند، به طوري‌كه تا كنون بيش از ۷۵۰ محصول و تجهيز نانو در كشور توسعه يافته و گواهي نانومقياس را دريافت كرده اند. اين ميزان، رشدي قابل توجه را نشان مي دهد و توليد محصولات ايران ساخت نانويي، روندي صعودي داشته است.

اما نقش ‎آفريني بيش از ۲۲۳ شركت توليدكننده محصول و ۵۹ شركت توليدكننده تجهيزات ايران ساخت محصولات نانوفناور، زمينه اين توانمندي در كشور را ايجاد كرده است.

ستاد توسعه فناوري نانو معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با هدف پيشرفت صنايع و تأمين نيازهاي جامعه در راستاي افزايش كيفيت محصولات و خدمات با كمك فناوري نانو از شركت هاي دانش بنيان، طرح هاي نوآورانه و ارائه كنندگان خدمات اين حوزه حمايت كرده است تا زيست بومي نوآورانه براي توسعه محصولات با كيفيت و ارتقاي سطح خدمات محقق شود.

 

محصولات نانو ساخت ايران
از ميان ۷۵۰ محصول و دستگاه ثبت شده ۵۳۵ مورد مربوط به محصولات نانو و ۲۱۵ مورد مربوط به تجهيزات نانو بوده است كه هر دو شاخص در سال هاي گذشته روند رو به رشدي را تجربه كرده اند، هر چند در اين ميان محصولات نانو رشد قابل توجه تري داشته است.

در مجموع ۲۷۳ شركت، محصولات مبتني بر فناوري نانو را توسعه داده اند كه از ميان آن‌ ها ۲۱۴ شركت فرآيند توسعه محصول را دنبال مي كنند. همچنين ۵۹ شركت تجهيزاتي را كه به توليد محصولات نانويي منجر مي‌شود، فعاليت مي كنند.

اما در ميان حوزه هاي موضوعي كه شركت ها در توليد محصولات و تجهيزات فعاليت داشته اند،حوزه عمران و ساختمان سهم بالاتري را به خود اختصاص داده است، به طوري كه يك پنجم توليدات اين حوزه در عرصه نانوفناوري به اين حوزه اختصاص يافته است.

همچنين حوزه سلامت، خدمات و ملزومات صنعتي ديگر حوزه هايي هستند است كه نانوفناوري توانسته در آن ها نقش آفريني كند و ۱۳ درصد از توليدات ايران ساخت نانويي به اين حوزه ها اختصاص يافت.


برچسب: اقتصاد دانش بنيان، تسهيلات دانش بنيان، جهش توليد، دانش بنيان، شبكه دانش بنيان ايران، شركت دانش بنيان، شركت هاي خلاق، شركت هاي دانش بنيان، محصولات دانش بنيان، مشاوره دانش بنيان، نانو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۵۴:۴۳ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)

معرفي 5 سرويس كوتاه كننده لينك برتر ايراني و معتبر

حتماً تاكنون با لينك هاي كوتاه شده آشنا باشيد لينك‌هاي بزرگ به خصوص براي كاربراني كه تمايل دارند آدرس لينك صفحات سايت خود را به اشتراك بگذارند، مي‌تواند مشكل ‌ساز باشد با كوتاه كردن لينك ها براي كوتاه و ساده شدن لينك جهت به اشتراك گذاري مطالب يا افزودن زيبايي و بسياري از دلايل ديگر به كاربرد دارد كه در ادامه بيشتر آشنا خواهيد شد .
 
كوتاه كننده لينك چيست؟
كوتاه كردن لينك سايت يا ايجاد لينك كوتاه يك ابزار كاربردي در شبكه جهاني وب است كه در آن يك آدرس و لينك طولاني از سايت مي‌تواند به طور قابل ملاحظه اي كوتاه تر شود اما همچنان كاربرد همان لينك طولاني را خواهد داشت بطوري كه شما را مستقيما به همان لينك اول و صفحه مورد نظر هدايت كند. اين كار با استفاده از يك تغيير مسير يا redirect كردن صفحه اي كه لينك URL طولاني دارد صورت مي‌گيرد.
به عنوان مثال، لينك "https://www.google.com/search?q=كوتاه+كننده+لينك+نهان" را مي‌توان به اين صورت كوتاه كرد: "https://jetl.ir/D"
 
علت كوتاه كردن لينك‌ها چيست؟
 
ظاهر زيباتر
در واقع استفاده از لينك‌هاي بزرگ و طولاني، ظاهر و جلوه‌ي خوبي ندارد. اين ساده‌ترين ابزار و آسان ترين روشي است كه مي‌توان براي كوتاه كردن لينك‌هاي طولاني استفاده كرد. و لينك‌هاي كوتاه خوانايي بيشتري دارند و بخاطر سپاري آنها راحت است چون بسادگي در ذهن كاربر مي‌ مانند.
 
محدوديت‌هاي كاراكتري
يك URL طولاني مي‌تواند محدوديت هايي براي ما داشته باشد. براي مثال در شبكه اجتماعي توئيتر شما متن خود را آماده مي ‌كنيد و تصميم گرفتيد براي اطلاعات بيشتر يك لينك نيز در آن قرار دهيد تا مخاطبانتان به بررسي جزييات بيشتري بپردازند اما اگر لينك مد نظر ما طولاني باشد با مشكل محدوديت و زياد بودن تعداد كاراكترها روبر مي شويم. با استفاده از يك كوتاه كننده‌ ي لينك اين مشكل بكلي برطرف مي‌ گردد.
مثال هاي ديگر در ارسال پيام كوتاه نيز صدق ميكند : هر چه متن پيام ارسال طولاني تر شود هزينه هاي پيامك بالاتر مي‌رود. و امكان ارسال لينك هاي طولاني هزينه بر خواهد شد به ويژه براي سرويس هاي اتوماتيك يا ارسال انبوه پيام كوتاه تبليغاتي در دراز مدت هزينه هاي بالايي دارد اما با سرويس كوتاه كننده لينك و كوتاه كردن لينك سايت تا حد بسيار زيادي از هزينه هاي اضافي مي‌كند. علاوه بر محدوديت هاي تعداد كاراكتر و يا هزينه، يك لينك كوتاه جلوه‌ ي بهتري دارد.
 
لينك‌ هاي بهم ريخته فارسي
اگر تصميم داشته باشيم يك آدرس كه در آن از زبان فارسي استفاده شده باشد را به اشتراك بگذاريد، متوجه مي‌شويد كه تمام حروف فارسي به كاركتر ‌هايي تبديل شده‌اند كه خوانايي ندارند.
علاوه بر عدم خوانايي لينك با مشكل طولاني شدن آن هم روبرو مي‌ شويد در اين زمان استفاده از ابزار و سرويس كوتاه كننده لينك واقعاً الزامي مي شود.
 
كوتاه كردن لينك براي دريافت آمار بازديد
يكي از دلايل بسيار مهمي كه باعث مي‌شود افراد از كوتاه كردن لينك‌ها استفاده كنند، ارائه ‌ي ابزارهاي آماري و تعداد بازديد است. به كمك اين ابزار‌ ها مي‌توانيد بعد از اشتراك‌ گذاري يك لينك متوجه شويد چند نفر از آن لينك بازديد كرده‌اند.
 
معايب استفاده از كوتاه كننده هاي لينك
ماجرا اين است كه اين سرويس‌ها با معايب و مشكلاتي نيز روبرو هستند. البته كوتاه كردن لينك به خودي خود معايبي يا اشكالي ندارد، اما اتفاقاتي كه براي برخي از سرويس‌ها رخ مي‌دهد، مد نظر است كه باعث شده افرادي نسبت به استفاده از سرويس هاي كوتاه كننده لينك اعتماد خوبي نداشته باشند. اين موارد را اينجا بررسي مي‌كنيم.
 
مورد اول: مسدود شدن اين سايت‌ ها در ايران
در وب ايران سرويس هاي كوتاه كننده لينك به رسميت شناخته نشده اند و تا به حال چندين سايت كوتاه كننده لينك در ايران مسدود و فيلتر شده‌اند كه البته دلايل مختلفي مي تواند داشته باشد مثلا كوتاه شدن لينك سايت هاي غير مجاز و... در واقع فيلتر شدن آن‌ها، باعث مي‌شود كه لينك ‌هايي كه كوتاه شده، ديگر عمل نكند. يكي از بهترين سايت‌هايي كه در زمينه كوتاه كردن لينك فعاليت داشت، سايت خارجي با نام بيت‌ لي بود كه متأسفانه به دلايل مختلف مسدود شد.
 
مورد دوم: تعطيل شدن اين سرويس‌ها
متأسفانه سرويس هاي كوتاه كننده ي لينك زيادي در ايران بودند كه پس از مدتي فعاليت، به دلايل مختلف از دسترس خارج شدند و اكثر سايت‌هايي كه در زمينه كوتاه سازي لينك فعاليت مي‌كنند، اين ادعا را دارند كه سرويس‌ هاي آنها هميشه فعال خواهند بود اما پس از مدت ‌زماني فعاليت، از دسترس خارج مي شوند. سرويس‌هاي ايراني زيادي را ديدم كه بعد از چند سال تعطيل شدند كه البته اين موارد طبيعي است چون در ايران به با توجه به رايگان بودن خدمات به اين سرويس ها چندان اهميتي نمي دهند .
 
معرفي 5 سرويس كوتاه كننده لينك برتر ايراني و معتبر
 

1- سرويس كوتاه كننده لينك جتل

جتل
كوتاه كننده لينك جتل، مخفف (جت لينك) يك هدايت كننده رايگان لينك به سايت مقصد است و كوتاه كننده لينك ها و آدرس هاي بزرگ و طولاني است.
 
برخي از مزاياي كوتاه كننده لينك جتل:
1- لينك هاي كوتاه شده بصورت دائمي قابل استفاده مي باشند.
2- بدون نياز به ثبت نام لينك هاي طولاني خود را كوتاه كنيد.
3- در سايت ما هيچ پرداختي صورت نمي گيرد و همه خدمات كاملا رايگان است.
4- نگران فراموش كردن لينك هاي كوتاه شده تان نباشيد با درخواست مجدد سيستم ما با استفاده از سابقه كوكي ها مجدد لينك هاي دائمي و قبلي شما را شناسايي مي كند .
5-امكانات نامحدود و كاملا رايگان - لينك‌هاي دائمي - تولد رسمي كد RQ - نمايش آنلاين بازديد لينك - نمايش لينك هاي محبوب - بدون ‌نياز به ثبت‌نام - عدم نمايش تبليغات مزاحم - نمايش پيش نمايش لينك قبل از هدايت - ثانيه شمار هدايت به لينك مقصد - پشتيباني 24 ساعته و...
 

2- سرويس كوتاه كننده لينك يون

يون
سرويس كوتاه كننده لينك يون با ارائه امكانات و ابزار هاي ساده و پيشرفته، اولين و بهترين انتخاب به عنوان يك سرويس لينك كوتاه كن جايگزين گوگل و بيت لي (bitly.com) معرفي ميگردد. امكانات مديريتي پيشرفته، دامنه اختصاصي، آدرس كوتاه شده دلخواه، ارائه گزارش هاي جامع از بازديد كنندگان در دوره هاي زماني مختلف، ارتباط از طريق تلگرام، ربات كوتاه كننده لينك، فرم ساخت يو تي ام (utm)، ارائه API پيشرفته، از جمله امكاناتي است كه علاوه بر كوتاه كردن لينك در اختيار كاربران قرار دارد. با استفاده از اين سرويس ميتوانيد لينك هاي خود را در تمامي شبكه هاي اجتماعي نظير يوتيوب، اينستاگرام، تلگرام، لينكدين، توييتر، واتساپ و ... كوتاه كنيد. با استفاده از API پيشرفته ارائه شده قادر خواهيد بود بلاگ ها و وبسايت ها، سامانه هاي مديريت محتوا و فروشگاهي نظير وردپرس، ووكامرس، جوملا و غيره را به سرويس يون متصل نماييد.
 

3- سرويس كوتاه كننده لينك پي لينك

پي لينك
سرويس كوتاه كننده لينك پي لينك ابزاري قدرتمند براي بازاريابي و ماركتينگ است كه آدرس‌هاي طولاني و زشت را به لينك‌هاي كوتاه زيبا، به ياد ماندني و قابل پيگيري تبديل مي‌كند. داراي قابليت‌هايي از جمله لينك‌هاي كوتاه سفارشي براي برند سازي، داشبورد قدرتمند كاربر پسند، تجزيه و تحليل دقيق آمار لينك‌ها، API قوي، ساخت كدهاي UTM براي رديابي موفقيت كمپين‌ها، ايجاد QR كد، برنامه افزودني مرورگرها، دامنه اختصاصي، صفحه انتقال دهنده سفارشي و امكانات پرميوم ديگر مي‌باشد.
سرويس قدرتمند كوتاه كننده لينك‌ پي ‌لينك با قابليت دامنه اختصاصي همراه با امكان مديريت لينك‌ها، مشاهده آمار بازديد‌ها، اپليكيشن كوتاه كننده لينك اندرويد، ربات كوتاه كننده لينك تلگرام و امكانات حرفه‌اي ديگر
 

4- سرويس كوتاه كننده لينك نهان

نهان
سرويس كوتاه كننده لينك نهان ظاهرا تازه تاسيس و شروع پرقدرتي داشته است كه با ظاهري ساده و نامي زيبا و قابل درك و پشتيباني پا به اين عرصه نهاده است در ادامه به توضيحات آن مي پردازيم:
كوتاه كننده لينك نهان، مخفف (نه آن) يك هدايت كننده رايگان لينك به سايت مقصد است و كوتاه كننده لينك ها و آدرس هاي بزرگ و طولاني است.
براي كوتاه كردن لينك هاي طولاني خود از سرويس كوتاه كننده لينك نهان استفاده كنيد
با كوتاه كننده لينك نهان بصورت رايگان اين امكان را داريد آدرسهاي بزرگ و طولاني سايت خود را به لينك‌ هاي كوتاه و بسيار كوچك تبديل كنيد تا به راحتي و بهترين شكل ممكن بتوانيد براحتي براي مشتريان و كاربران تان به اشتراك بگذاريد.
امكانات نامحدود و كاملا رايگان - لينك‌هاي دائمي - تولد رسمي كد RQ - نمايش آنلاين بازديد لينك - نمايش لينك هاي محبوب - بدون ‌نياز به ثبت‌نام - عدم نمايش تبليغات مزاحم - نمايش پيش نمايش لينك قبل از هدايت - ثانيه شمار هدايت به لينك مقصد
 

5- سرويس كوتاه كننده لينك b2n.ir

b2n.ir
سرويس كوتاه كننده لينك b2n.ir مي‌توانيد لينك‌هاي طولاني را به لينك‌هاي كوتاه و دلخواه تبديل كنيد تا به راحتي و بهترين شكل از طريق پيامك يا در اينستاگرام و ... به اشتراك بگذاريد.
✓ نامحدود و رايگان ✓ لينك‌هاي دائمي ✓ پايدار و پرسرعت ✓ نمايش آمار لينك ✓ قديمي و قابل اطمينان ✓ لينك كوتاه دلخواه ✓ بي‌نياز از ثبت‌نام ✓ عدم نمايش صفحه تبليغاتي ✓ پشتيباني پاسخگو
 
اميدواريم از اين مقاله نهايت استفاده و لذت را برده باشيد .
پايان

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۱۷:۳۰ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)

بارزترين مزاياي خريد كليك ارگانيك و بازديد گوگل

افزايش ميزان ورودي ها و بازديد هاي صفحات وب سايت است كه از طريق راهكار هاي متعددي محقق مي شود. به عبارتي ديگر براي اين كه بتوانيد منجر به افزايش كليك گوگل خود شويد، روش ها و متد هاي عديده اي وجود دارند كه عمل به آن ها تاثير بسزايي خواهد داشت.

به طور كلي سفارش ورودي گوگل فرايندي تخصصي است كه داراي مباحث و مسائل مختلفي مي باشد، يعني زماني موفقيت آميز خواهد بود كه به وسيله ي متخصصين اين حوزه اعمال شود. لذا متخصصين به خوبي مي دانند وب سايت اينترنتي شما ملزم به انجام چه اقداماتي است تا تعداد بازديد بيشتري داشته باشد و مراجعه كنندگان كثير تري به خود جلب كند. بنابراين لازم به گفتن است اين امر كار هر كسي نيست و بايد توسط افراد كاردان انجام گيرد.

چرا كليك گوگل بخريم؟

پيرو بحث اهميت خريد كليك گوگل مي خواهيم در اين بخش در مورد اهميت خريد ورودي گوگل گپ بزنيم. در واقع ورودي ها در اين موتور جست و جو گر بسيار مهم اند و اكثر كساني كه صاحب وب سايت در اين فضا مي باشند به دنبال خريد ورودي هستند.

همان طور كه مي دانيد اين تعداد بازديد ها، از طرف كاربران است كه نشان دهنده ي سطح شناخت جامعه نسبت به وب سايت شماست، اين مسئله به قدري مهم است كه در جايگاه اول اهداف راه اندازي وب سايت هاي اينترنتي قرار گرفته. به گونه اي كه تمام وب سايت داران به دنبال بهترين راهكار ها براي افزايش آمار بازديد هاي خود هستند.

براي اين كه بازديد يك وب سايت به نحو احسن و به صورت كاملاً ارگانيك افزايش يابد، لازم است كليك يا بازديد و يا ورودي گوگل خريداري شود.

ارائه ي ورودي هاي استاندارد و حقيقي گوگل از طريق وب سايت هاي مختلفي انجام مي گيرد، از اين رو توجه داشته باشيد از معتبر ترين ها مانند مجموعه شيك رنك به خريد بپردازيد.

مزاياي پكيج افزايش ورودي گوگل

وب سايت هاي متعددي وجود دارند كه پكيج افزايش ورودي گوگل را ارائه مي دهند، مزاياي پكيج افزايش ورودي گوگل به قدري بالاست كه در حال حاضر از تقاضا كنندگان متعددي برخوردار است.

اگر مي خواهيد از مزاياي خريد ورودي گوگل مطلع شويد تنها لازم است از خريداران قبلي بپرسيد، تا مزاياي پر شمار آن را بگويند.

https://backority.ir/images/937902.png

از جمله برخي از بارز ترين مزاياي خريد كليك گوگل عبارتند از:

  • افزايش چشمگير بازديد كنندگان حقيقي
  • افزايش تعداد مشتري ها
  • افزايش تعاملات در وب سايت
  • نمايش وب سايت در صفحات اول گوگل كه مي توان آن را به عنوان مهم ترين تاثير اين اقدام معرفي كرد‌.
  • و ...

افزايش ورودي گوگل به روش هاي طبيعي و مصنوعي

با توجه به داغ بودن بازار افزايش بازديد وب سايت هاي گوگلي، اين فرايند از متد هاي متعددي برخوردار است كه به دو صورت مصنوعي و طبيعي اعمال مي شود. پر واضح و مشخص است متد هاي مصنوعي افزايش بازديد، متد هايي هستند كه به وسيله ي افراد كلك باز و منفعت طلب ابداع شده اند، لذا تماماً بي فايده مي باشند.

https://backority.ir/images/540423.png

اولين و ضروري ترين اتفاقي كه مي بايست طي فرايند افزايش ورودي گوگل بيفتد، تشخيص اين امر توسط گوگل است؛ يعني سيستم گوگل به گونه اي مي باشد كه به راحتي مي تواند تغييرات مبني بر افزايش بازديد هاي يك وب سايت را تشخيص دهد و به دنبال آن منجر به پيشرفت و بالا تر آمدن وب سايت مربوطه شود. بنابراين با توجه به  هوش بالاي گوگل، فرايند نحوه ي تشخيص بازديد كنندگان فِيك از بازديد كنندگان اصلي بسيار آسان است؛ از اين رو افزايش ورودي گوگل به روش مصنوعي اقدامي بي فايده و تماماً بي ارزش تلقي مي شود.

حتماً از خود مي پرسيد روش مصنوعي افزايش دهنده ي بازديد كنندگان شامل چه متد هايي مي شود؟ براي بيشتر كردن آمار بازديد كنندگان از طريق اين روش متد هاي فراواني ابداع شده است كه يكي از ساده ترين ها كه به ذهن هر شخصي مي رسد، ورود به وب سايت طي دفعات بالاست. اما لازم است بدانيد گوگل به هيچ وجه چنين بازديد هايي را معتبر نمي شناسد، به صورتي كه حتي ممكن است در چنين مواقعي وب سايت مربوطه را جريمه كند. البته متد هاي فراواني براي اين كار وجود دارد كه لازم به تاكيد است همه ي آن ها براي گوگل قابل تشخيص و شناسايي مي باشند، پس هيچ وقت سراغ اين متد ها نرويد، چرا كه جريمه نشدن خيلي بهتر از كم بازديد بودن وب سايت است.

حالا كه با ماهيّيت روش هاي مصنوعي افزايش بازديد آشنا شده ايد، نوبت به متد هاي طبيعي و قانوني مي رسد كه مورد تاييد گوگل هستند. درواقع بازديد از يك وب سايت زماني از طرف گوگل شناسايي شده و تاييد مي شود كه مراجعه كننده فقط طي چند ثانيه ورود و خروج نكند و در صفحه ي وب سايت از لينك هاي داخلي استفاده نمايد و به طور كلي يك بازديد كننده ي واقعي باشد. همان طور كه قبلاً هم گفتيم براي اين كار تاثير گذار ترين اقدام، خريد بازديد گوگلي است؛ لذا كساني كه اين خدمات را ارائه مي دهند به خوبي مي دانند عمل به چه كار هايي باعث بيشتر شدن مراجعه كنندگان وب سايت شما مي شود.

از جمله برخي از اقداماتي كه توسط اين متخصصين ارائه مي شود، عبارتند از سئو سازي محتوا، بهينه سازي وب سايت و ... كه با توجه به نياز انواع وب سايت ها متغير هستند، به اين معنا كه هر وب سايتي نيازمند اقدام متفاوتي به جهت بيشتر كردن بازديد كننده ها و ورودي ها مي باشد كه توسط متخصصين اين حوزه به راحتي قابل تشخيص و اعمال هستند.

اهميت ورودي گوگل بر سئو

گوگل داراي حساسيت هاي بالايي براي بررسي انواع محتوا هاي درج شده در وب سايت ها مي باشد، به نحوي كه فقط مطالب استاندارد و مورد قبول خود را منتشر مي كند و با توجه به سرچ كاربر نزديك ترين وب سايت ها پيشنهاد مي دهد. اين مسئله از براي گوگل به قدري مهم محسوب مي شود كه حتي لازم است بدانيد در بعضي مواقع محتوا هايي كه از نظر گوگل غير اصولي و نامناسب هستند، جريمه مي شوند.

در اين جاست كه اهميت ورودي گوگل بر سئو مطرح مي شود، در حقيقت سئو به محتوا هايي گفته مي شود كه بر اساس ضوابط و قوانين گوگل نوشته شده باشند؛ از اين رو با سفارش ورودي گوگل مي توانيد محتواي وب سايت خود را سئو سازي كرده و به دنبال آن بازديد كنندگان بيشتري جذب كنيد.

  https://backority.ir/images/699941.jpg

خريد بك لينك

اگر در مورد خريد بك لينك اطلاعي نداريد بايد به شما بگوييم كه يكي از روش هاي بهبود رتبه ي سئوي وب سايت است، در واقع لينك و انكرتكست سايت شما در وب سايت ها، وبلاگ ها و فرومهاي ديگر ثبت مي شود و عموما اين كار بايد در تعداد بالا انجام شود؛ در غير اين صورت بهبود وضعيت وب سايت شما در گوگل و رتبه بندي هاي ديگر مانند الكسا سخت تر خواهد شد.

برخي سيستم ها اقدام به فروش بك لينك مي كنند اما قوانين سئو را رعايت نكرده و وب سايت آن ها پس از مدتي پنالتي و از نتايج گوگل حذف مي شود؛ در اين باره بايد بگوييم كه اگر اين كار را به شركتي مطمئن بسپاريد بهتر است. زيرا آن ها وقت و هزينه ي شما را يك شبه به باد نمي دهند.

هر چه تعداد بك لينك از وب سايت هاي با رتبه ي الكساي خوب بهتر باشد قطعا سايت شما رشد بيشتري خواهد داشت و اين رشد مانا تر خواهد بود.

  https://backority.ir/images/452802.jpg

فوايد خريد بك لينك ايراني

قطعا هر چه تعداد بك لينك هايي كه ثبت مي شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتي ناگهاني حذف نشوند مي تواند تاثيرات بهتري روي وب سايت شما داشته باشد. پيشنهاد مي شود ابتدا به خريد هاي محدود اين كار را تست كنيد.

بك لينك ها را با فاصله زماني و جداگانه خريداري كنيد. پيشنهادهايي مانند “تبليغات در 10 سايت با پيج رنك 2 و 3” انتخاب مناسبي نيستند.

ضمن اين كه شما مي توانيد بك لينك ها را در صفحه هاي خاص و پربازديد يك وب سايت سفارش دهيد تا تاثيرش بر ربات ها و موتور هاي ايندكس گوگل بهتر باشد.

در اين ميان بك لينك هاي رايگان هستند كه در دايركتوري ها ثبت مي شوند، اين بك لينك ها ارزش زيادي ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نكنيد چون مانند خريد بك دائمي كاربردي نيستند و ممكن است حذف شوند.

خريد رپورتاژ

رپرتاژ آگهي يكي از روش هاي بهبود رتبه سئو در دنياي وب سايت ها است، دستور كار به اين صورت است كه وب سايت شما نياز به لينك هايي از سايت هاي ارزشمند، معتبر و قديمي خواهد داشت.

يعني متن هاي قابل كليكي كه وقتي كاربر روي آن ها كليك مي كند وارد صفحه اصلي وب سايت شما و يا لينكي از آن خواهد شد، ضمن اين كه اگر فكر مي كنيد اين روش به سئوي شما آسيب ميزند و نوعي تقلب است بايد بگوييم كه سخت در اشتباه هستيد.

در اين موارد وقتي نويسنده ي وب سايت متن و پستي را منتشر مي كند به معرفي تمام خدمات وب سايت شما خواهد پرداخت و بر اساس اين روش لينك هايي به وب سايت شما خواهد داد.

روشي كه توضيح داده شد باعث مي شود كه بك لينك هايي غيرمستقيم و البته قدرتمند به وب سايت شما ايجاد شود و قطعا مي تواند سئوي سايت شما را در مدت زمان نسبتا كوتاهي دگرگون كند.

  https://backority.ir/images/778752.jpg

نكاتي درباره خريد تبليغات رپورتاژ

اولين موردي كه در مورد خريد رپورتاژ اهميت دارد، وب سايت مورد نظر مي باشد. بهتر است اگر مي خواهيد براي اولين بار خريد رپورتاژ را تجربه كنيد از سرويس هاي آنلاين كه در قبال سئو به شما خدمات مي دهند اين كار را انجام دهيد.

آن ها متني را براي شما آماده كرده و سپس بر روي وب سايت هاي مختلف منتشر مي كنند. گاه نيز بهتر است سايت هاي برتر و رتبه ي 3 رقمي الكسا و پايين تر را براي خريد بك لينك انتخاب كنيد.

هر چه رتبه بندي و سن سايت بهتر و بالاتر باشد قطعا تاثيرات بيشتري مشاهده خواهيد كرد.

تهيه متن مناسب رپورتاژ شما

هر چه از متن رپورتاژ اختصاصي و بهتري استفاده كنيد هم مخاطبان بيشتري را جذب مي كنيد و هم وب سايت شما بهتر به ديگران معرفي مي شود، مي دانيم كه گوگل نيز دشمن محتواي تكراري است و تا حدي كه مي توانيد متن رپورتاژ خود را به صورت ناب انتخاب كنيد و سعي كنيد از ابتدا خودتان بنويسيد و يا از شركت هاي سئو بخواهيد رپورتاژي مناسب و هماهنگ با سئو براي شما ايجاد كنند.

امروزه نيز بعد ديگري از رپرتاژ را در فضاي اينترنت مشاهده مي‌كنيم به گونه اي كه يك مقاله در قالب يك پست عادي به يك سايت اضافه مي‌شود كه درحالت عادي يك مطلب معمولي يا خبري است.

  https://backority.ir/images/70813.jpg

چه تعداد رپورتاژ نياز داريم؟

بهتر است تعداد رپورتاژ هاي وب سايت خود را به صورت مرحله اي افزايش دهيد، از تعداد كم شروع كنيد و بعد از مدتي آن را بيش از پيش كنيد، ضمن اين كه وب سايت ها بهتر است ارتباط موضوعي مناسبي با سايت شما داشته باشند و يا در دسته بندي مربوط به وب سايت شما مطلب رپورتاژ را منتشر كنند.

 

رپرتاژ آگهي در اصل مقاله اي است كه شما در رسانه‌هاي مختلف آن را منتشر مي‌كنيد. به‌طور حتم در يك مقاله فرصت و مجال بسياري براي داستان گويي، معرفي برند، ايجاد نياز در مخاطب و... داريد. بهتر است آن را به صورت حرفه اي بنويسيد.

منبع:chicrank.com

1399/12/30


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۶:۱۳ توسط:علي حيات شاهي موضوع: نظرات (0)