شبکه دانش بنیان ایران شبکه دانش بنیان ایران .

شبکه دانش بنیان ایران

ارزش یابی دانش بنیان ها

 

کارگروه ارزیابی موسسات دانش بنیان


برای عضویت در شبکه دانش بنیان ایران و دانش بنیان شدن ، مواردی وجود دارد که بر اساس آنها و اجرای ارزیابی های لازمه ، این امر ممکن می شود. در همین راستا کارگروهی تشکیل شده است تا این مسئولیت را پذیرفته و بر اجرای فعالیت های دانش بنیان ها نیز نظارت کند. در ادامه قصد داریم به تشریح جزئیات بیشتری از کارگروه ارزیابی دانش بنیان ها بپردازیم.  

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور ارزیابی شرکت های دانش بنیان اقدام به ایجاد “کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا” با ریاست جناب آقای دکتر صاحبکار نموده است که فعالیت اصلی آنها اصلاح نحوه ارزیابی شرکت های دانش بنیان می باشد.

این کارگروه تصویب آیین نامه های بررسی و ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرای این قوانین را بر عهده دارد.

 


کارگزاران ارزیابی موسسات دانش بنیان 


معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کارگزاران و کارشناسانی را جهت امور ارزیابی در سطح کشور، مشخص نموده است. این کارگزاران عموما شرکت هایی خصوصی هستند که بخشی از کار آنان ارزیابی شرکت های دانش بنیان می باشد. کارگزاران حق الزحمه خود را از معاونت علمی ریاست جمهوری دریافت کرده و شرکت های متقاضی احراز صلاحیت دانش بنیان به هیچ وجه مبلغی در این خصوص پرداخت نمی کنند. لازم به ذکر است تنها کارشناسانی که نام آنها در لیست ارزیابان مورد تایید معاونت آمده است اجازه دارند  شرکت های دانش بنیان را بررسی و ارزیابی نمایند.
 


برچسب: کار گروه ارزیابی دانش بنیان، دانش بنیان، شرکت های دانش بنیان، مشاوره دانش بنیان، ارزیابی دانش بنیان، شبکه دانش بنیان ایران، دانش بنیان ایران، دانش بنیان ها،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۱:۰۰ توسط:علی حیات شاهی موضوع: نظرات (0)