شبکه دانش بنیان ایران شبکه دانش بنیان ایران .

شبکه دانش بنیان ایران

اسکن سازی تصاویر

اصول اسکن تصاویر


اسکن و بایگانی اسناد و مدارک جهت ایجاد یک آرشیو دیجیتال یا میکروفیلم دارای فواید و اثرات بسیار زیادی است که در مطالب پیشین وب سایت به بررسی تمامی این فواید پرداخته ایم. همچنین یاد آور شدیم که بایگانی اسناد برای تمامی دفاتر حقوقی، پزشکی، ادارت و شرکت های خصوصی و دلوت انجام میگیرد. اما گاه در میان این اساد و مدارک تصاویر وجود دارند که به همراه پروند باید در بایگانی مربوط ذخیره شوند.

از این رو بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از نرم افزار های اسکن و بایگانی دیجیتال می تواند به این تصاویر آسیب وارد کرده و یا مانع از ایجاد آرشیوی دقیق و  مناسب شود.

اما شرکت آسان بایگان پارسی یه عنوان برترین شرکت ارائه دهنده خدمات اسکن اسناد و تصاویر، دارای تاییدیه از دیوان محاسبات کشوری به مخاطبان خود این نوید را می دهد که استفاده از نرم افزار های بروز و ناسب برای اسکن تصاویر این امکان را فراهم کرده است تا تصاویر موجود در پرونده های حقوقی، پزشکی، اداری و شرکتی به خوبی در بایگانی های دیجیتال ذخیره شده و از کیفیت آن ها کاسته نشود.

در آسان بایگان پارسی با خدمات بسیار متنوعی همراه شما خواهیم بود.

اسکن اسناد و مدارک
اسکن عکس و تصویر
بایگانی دیجیتال
بایگانی میکروفیلم

ظهور دائمی اسناد


اسناد و مدارک سازمان ها و ادارات دارای اولویت بندی ها و درجه بندی اهمیت بوده و همواره نگه داری و دسترسی به آنها امری دشوار طلقی می شده است. از این رو ظهور دائمی اسناد و استفاده از نرم افزار های اسناد و مدارک امکانی را فراهم کرده است که این اولیت بندی به خوبی رعایت شده و افراد با محدودیت های دسترسی به این مدارک امکان استفاده از سیستم های آرشیوی را دارا  باشند.

ظهور دائمی اسناد به کاربران و مدیران عامل این امکان را می دهد تا با ایجاد دسترسی های محدود و ذخیره سازی اسناد و دارک خود در محیطی امن از آنها با خوبی مراقبت کنند. باید این نکته را نیز به خاطر داشت که استفاده از سیستم های مدیریت دارای آموزش هایی است که تکنسین های شرکت آسان بایگان پارسی در هنگام نصب به کاربران و مدیران عامل آموزش خواهند داد.


برچسب: ظهور دائمی اسناد، اسکن تصاویر، اسکن اسناد و مدارک، نرم افزار آرشیو اسناد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۴:۲۲ توسط:علی حیات شاهی موضوع: نظرات (0)